Pomoc

 

Kursy nauki pływania

ZAWIESZONE

do odwołania

 

 

 

 

Historia Sekcji Pływackiej MAL WOPR

Sekcja Pływacka MAL WOPR powstała w roku 1999 przy ówczesnym MOS z inicjatywy Doroty Grzywackiej i Iwony Ciecholewskiej. Od roku 2001 Sekcja działa przy malborskim WOPR. W roku 2005 Sekcja MAL WOPR została przyjęta w struktury Polskiego Związku Pływackiego otrzymując licencję nr 003/10.
Od początku powstania, celem nadrzędnym przyświecającym działalności Sekcji było nie tylko dążenie do tego, by uczestnicy posiedli umiejętność pływania, ale przede wszystkim ukazanie młodzieży alternatywnych form spędzania czasu wolnego oraz zdrowego i bezpiecznego trybu życia. Dzieci i młodzież uczestnicząca w zajęciach uczy się odpowiedzialności, obowiązkowości i sumienności. Zawodnicy MAL WOPR z wielkimi sukcesami uczestniczą w wielu zawodach w kraju i poza jego granicami. Każdego roku zdobywają dziesiątki medali i wyróżnień. Wśród naszych zawodników znajduje się złota i brązowa medalistka Mistrzostw Polski, a także najlepsi zawodnicy naszego województwa.
Zajęcia Sekcji odbywają się codziennie. Grupa zawodników z licencjami PZP (od 10 roku życia) trenuje 2x dziennie, w godzinach 6.00-7.30 oraz 15.00–17.00. Młodsi zawodnicy odbywają tylko trening popołudniowy.
Jeśli Twojemu Dziecku marzy się kariera pływacka, ma nie więcej niż 10 lat i potrafi pływać przynajmniej trzema stylami pływackimi- zapraszamy na zajęcia w celu weryfikacji. 

UWAGA!

Składki WOPR

pn i czw 17.00-20.00

w Biurze MAL WOPR